Reklama z jajem – możesz na nas liczyć!
Elegancka wizytówka firmy? Nic trudnego!

Połączenie klasy, stylu i designerskiej oprawy? Również da się zrobić!
Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu!

Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem w branży. Doskonale znamy jej specyfikę, specjalizując się w produkcji opakowań, gadżetów reklamowych i poligrafii. Proponujemy fachowe doradztwo oraz wieloletnie doświadczenie. Sprawdzamy jakość na różnych etapach produkcji, tak by efekt końcowy był zadowalający dla Klienta. Od lat współpracujemy z dostawcami z całego świata.

Kreatywność

To nasz najlepszy produkt – sprawdź!

Wysoka jakość

Na tle konkurencji wyróżnia nas precyzja

Pomoc

Fachowe doradztwo, które jest bezcenne

Dobieramy oryginalne i innowacyjne produkty reklamowe, które pozycjonują Twój biznes na rynku i wyprzedzają konkurencję. Czasem łamiemy schematy, wkraczając na nieznane lądy kreacji, po to by wyprowadzić Twój biznes na wyżyny sukcesu. Dla nas granicą jest tylko nasza wyobraźnia, która współgra z zasadami kreacji oraz strategią komunikacji Twojej firmy. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie produkt, który będzie estetyczny, innowacyjny oraz tożsamy z duchem Twojej marki.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty są w pełni spersonalizowane. Nie powielamy schematów – burza pomysłów w naszej głowie sprawia, że tworzone przez nas materiały reklamowe są ciekawe i intrygujące. Wiemy, jak wzbudzić zainteresowanie szerokiego spektrum odbiorców, niezależnie od rynku.

Działamy w oparciu o wiedzę, doświadczenie, a także najnowocześniejszą technologię. Nieustannie się kształcimy, przez co jesteśmy na bieżąco z trendami w sektorze reklamy i marketingu!

Kompleksowość w naszym wydaniu to praca od konceptu aż po realizację bez konieczności wizyty w naszej agencji. Zadzwoń do nas, usiądź wygodnie w fotelu, a sztab naszych specjalistów stworzy dla Ciebie skuteczny gadżet, który dostarczymy Ci pod same drzwi firmy. Odwiedzimy lub skontaktujemy się z Wami tyle razy, ile to będzie konieczne w celu: wstępnego omówienia zlecenia, przyjęcia zamówienia, poczynienia uzgodnień projektowych i dostarczenia gotowego wyrobu.


Czas ulepszyć Twoją markę.

Czy jesteś gotowy, aby z nami współpracować?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio! Zespół BOOMMEDIA

Sprawdź nasze portfolioSkontaktuj się z nami!